world live score

NOT WITHOUT SPORTS DAY - NOT DAY WITHOUT WORLD LIVE SCORE

FORTUNA

  

RSS

RSS

Death Stadium

Slunná sobota v anglickém Brafordu se během pár minut promění v dusivé peklo a smrt máchá kosou jako smyslů zbavená.bere všechny hlavně ty nejmladší a staré.Zpráva o tragédii šokuje celou Anglii a celý svět.Lidé po celém světě kroutí hlavami.

Přišlo se podívat 11 000 diváku ale průměr na zápas je jen 6000..zápas začíná fanoušci mají radost docela klidný fotbal.Ale po 40 minutách hry si jeden fanda,všimne malého světílka pod nohama zjistí ,že je to oheň.ODvážný muž beží pro hasící přistroj ale bohužel není tam z bezpečnostních důvodů je odebrán aby se lidé nezranili.

V 15:43 dostávají hasiči zprávu že hoří tribuna v sektoru G.Plameny se ženou takovou rychlostí jak jen to je možné lidi panikaří a evakuace se mění v chaos a tlačenici lidí.Rozhodčí končí zápas za stavu 0:0.De spolu s hráči pomáhat na tribunu ostatním lidem kteří se nemohou dostat ven.Zoufalí otcové vrhají své děti přes zeď a doufají že vyváznou jen se zlomeninou dělají dobře protože sami někteří otcové uhoří.Ale místo toho aby následovaly své děti jdou zpátky na tribunu a pomáhají s hráči ostatním.Stíhají to v rekordním čase do 13 minut je tribuna kompletně vyklizená.v 15:49 dorazí druhá posádka hasičů.Velitel řekne "Sežeňte tolik sanitek kolik jen bude možné proboha".Celá tribuna je v plamenech.Ale teď je jedno kdo za koho hraje,kdo komu fandí všichni táhnou za jeden provaz barva dresu tu nehraje vůbec žádnou roli.Policisté a hasiči vbíhají do plamenů a vytahují ty co jsou zranění,šokovaní a příliš slabý.

Neuvěřitelný pohled na hořící stadion plného lidí komentovali komentátoři zápasu, kteří seděli na protější straně hořícího pekla. Tisíce lidi se nashromáždili na hrací ploše stadionu. Někteří lidé začínali hořet od žáru a odletujících hořících kusů stadionu. Některé lidi zachraňovali na poslední chvíli. Takhle to vypadá, když jsou fanoušci příliš zapálení do hry…

1  
2  
3  
4  
5  
 
NOT WITHOUT SPORTS DAY - NOT DAY WITHOUT WORLD LIVE SCORE